Předběžný rozpis skupinek na Tříkrálovou sbírku – sobota 4. 1. 2020

Verze pro tisk

sk.

koledník

třída

Vedoucí skupinky

trasa

1.

Miki Vávra

6.B

 

 

 

Matouš Vávra

4.

Verča Vávrová

Brodská I

 

Nikol Trtková

2.A

 

 

2.

Jirka Miškar

5.B

 

 

 

Jenda Miškar

7.A

Ajka Miškarová

Brodská II, Hůrka

 

Metoděj Ondra

4.A

 

 

3.

Nora Ondrová

7.A

 

 

 

Ditka Kozelková *

7.B

Běla Ondrová

bytovky

 

Bětka Bohmannová *

7.B

 

 

4.

Katka Juráková

6.A

 

 

 

Tomáš Jurák

4.B

Iveta Juráková

Podohradí I

 

Lukáš Holboj *

4.B

 

 

5.

Alička Škrabálková

4.A

 

 

 

Helenka Hrašáková

4.A

Zuzka Feltlová

Podohradí II

 

Barča Feltlová

3.

 

 

6.

Štěpán Ryška

 

 

 

Matěj Ryška

3.A

Jan Charvát

V Sadě + Družební

 

Jožka Charvát

4.A

 

 

7.

Vojta Karlík

5.B

 

 

 

Lukáš Boďa

3.

Jana Boďová

Nová čtvrť I

 

Laura Hrabicová

3.

 

 

8.

Týna Ciranová

3.

 

 

 

Pavla Stojaspalová

3.

Romča Zálešáková

Sadová

 

Terka Stojaspalová

3.

 

 

9.

Kuba Pilát

2.

 

 

 

Terka Postavová

4.A

Majka Zálešáková

Sadová I

 

Marek Zálešák

4.A

 

 

10.

Maty Rolinc

7.B

 

 

 

Ondra Smetana

7.B

Aneta Olivová

Komenského III

 

Apča Rolincová

4.B

 

 

11.

Adélka Pražanová

2.

 

 

 

Anička Pražanová

4.B

Petr Matěk

Sadová III

 

Ema Maťková

5.A

 

 

12.

Ondra Ciran

8.A

 

 

 

Kuba Karlík

8.B

Monča Bradáčová

K Vodojemu I

 

Martin Zálešák

8.B

 

 

13.

Vlastik Kapsa

2.

 

 

 

Violka Kapsová

5.A

Vlastik Kapsa

Hoštáky II

 

Anička Kapsová

4.

 

 

14.

Kristián Vrága *

6.A

 

 

 

Tobi Vrága + Sebi

6.A

Krisťa Škrabálková

Čupy

 

David Machalík *

6.A

 

 

15

Prokop

9.A

 

 

 

Domča Škrabálkovi

6.B

Tomáš Škrabálek

Vinohradská

 

Maty

7.A

 

 

16.

Marika Mahdalová

8.A

 

 

 

Krisťa Kováčová *

8.A

Anička Gorošová

Brodská III

 

Jožka Gračka

8.A

 

 

17.

Pavel Mudrák

6.B

 

 

 

Martin Mudrák

3.

Jarek Mikulec

Dr. Kachníka + K Vodojem. II

 

Šimon Borýsek

2.

 

 

18.

Dorka Mikulcová

6.B

 

 

 

Maru Strommerová

6.A

Katka Strommerová

Hoštáky I

 

Peťa Chvílová

8.B

 

 

19.

Vanda Velecká

4.A

 

 

 

Valča Velecká

4.A

Pavel Velecký

Družební + Pořádí I

 

Sofie Lysoňková *

4.A

 

 

20.

Šimon Kollár

7.A

 

 

 

Jonáš Kollár

6.A

Miroslava Kollárová

Podohradí III

 

Lucka Kollárová

1.B

 

 

21.

Kamča Výmolová

7.A

 

 

 

Vašek Straňák

7.A

Hanka Straňáková

Pořádí II + Osvobození

 

Barča Velecká

7.A

 

 

22.

Tomáš Gazdík  

4.A

 

 

 

Vojta Gazdík

5.B

Dája Straňáková

Závodí, Nábřežní I

 

Jáchym Matěk

5.A

 

 

23.

Sofie Volná

1.A

 

 

 

Berta Orlovská

1.A

Kamil Hrašák

Nová čtvrť II

 

Katka Hrašáková

1.A

 

 

24.

Maty Orlovský

5.B

 

 

 

Kuba Krajčovič

5.B

Barča Olivová

Komenského

 

Pavel Feltl

5.B

 

 

25.

Roman Soukeník

7.A

 

 

 

Michal Hladiš

7.A

Renča Charvátová

Nábřežní II

 

Jirka Charvát

7.A

 

 

26.

Pavlína Kadlčíková

5.B

 

 

 

Marťa

7.B

Vendy Kadlčíková

 Zahradní

 

Mareček

1.A

 

 

27.

Adam Mikulec

1.A

 

 

 

Josef Mikulec

8.A

Jiří Mikulec

Na Výsluní, Zámostí

 

Filip Mikulec

4.A

 

 

28.

Kamilka Straňáková

1.A

 

 

 

Eliška Jančová

1.B

Eva Straňáková

Osvobození

 

Nikola Horňáčková *

1.

 

 

29.

Sebík Baum *

3.

 

 

 

Eliška Bršlicová

3.

Katka Výmolová

Příčná + Na Zátiší + K Vodoj.III

 

Adam Kelíšek

3.

 

 

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť