Rozpis skupinek na Tříkrálovou sbírku – sobota 8.1.2011

>> Zobrazit/stáhnout celou tabulku rozpisu skupinek na Tříkrálovou sbírku (xls)

DŮLEŽITÉ POZNÁMKY:

U dětí označených *** je třeba dodat přihlášku a potvrdit tak, zda opravdu budou chodit za koledníky nebo ne.

V případě změny způsobené např. nemocí, ...  nahlaste prosím nejpozději do čtvrtka 6. ledna paní Hance Strommerové – tel. 604 247 909 nebo e-mail: strommerovi(_zavináč_)seznam.cz   Díky za pochopení :-)

Obleky se budou vydávat ve čtvrtek 6. ledna po večerní mši svaté asi kolem 19,30 hod na faře. Kdo máte oblek svůj nebo ministrantský, vemte si ho prosím.

V pátek 7. ledna přijďte i v oblecích na večerní mši svatou, která začíná v 18 hod, kde bude požehnání pro koledníky, rozdělíme skupinky a uličky a hromadně se vyfotíme!!!

Tříkrálová sbírka začne v sobotu 8. ledna od 13 hod na místě, kde se s vedoucím skupinky domluvíte.

Hodně zdaru a radosti do koledování! :-)