Téma nové Vinice Páně - Zasvěcený život - přispějte i Vy..

Milí čtenáři Vinice Páně,

papež František vyhlásil nový liturgický rok jako Rokem zasvěceného života, a tak bychom chtěli v prvním letošním čísle předložit čtení s tímto tématem. Opět se obracíme na Vás a prosíme o spolupráci. Budeme rádi, když se zamyslíte a napíšete nám své odpovědi na následující otázky.

Pokud Vás v souvislosti s tímto tématem napadne cokoliv jiného, neváhejte a podělte se s ostatními.

1. Máte vlastní zkušenost ze setkání s osobou zasvěceného života ( s řeholním bratrem, sestrou, knězem)?
  2. Znáte jednotlivé řády a jejich pravidla?
  3. Jak vy sami vnímáte osoby zasvěceného života?
  4. Napadlo vás někdy stát se řeholní sestrou či bratrem? Jestli ano, čím vás tato životní cesta přitahovala?

Své příspěvky odevzdejte na faru, či pošlete na adresu redakce: vinice.pane(zavinac)farnost.nivnice.cz do konce února 2015.

Za spolupráci děkuje redakce Vinice Páně.

Nové číslo Vinice Páně online

Číslo Vinice Páně 2015 / 1 bylo přidáno do online archívu viz odkaz:

drive.google.com/file/d/0B8lxDYWCUQYHanlvWE54TWJuYzg/view