Tříkrálová sbírka 2014

Recept na „Nivnickou Tříkrálovou sbírku“ J

Přípravná fáze: sehnat dostatek vedoucích a koledníčků, najít a roztřídit obleky, pomoct při hledání správné velikosti

Suroviny: cukříky, pokladničky, kalendáře, 75 dětí, 23 vedoucích – smícháte a vytvoříte skupiny po 4. Ty se vydají s písní „My tři králové jdeme k vám..“ v sobotní odpoledne do ulic Nivnice. Letos to připadlo na 4. ledna 2014.

Jakmile obejdou přidělený úsek vesnice, vracejí se opět s písní na rtu na faru, kde k potřebným surovinám přidáme ještě 25l čaje, 150ks rohlíků a asi 250 nožiček párků.

Vykoledovaný výtěžek pro rok 2014 je 91.548,-Kč.

To vše za velké podpory vás koledníčků, vašich rodičů, vedoucích skupinek, kuchařek, pana faráře, paní, co počítají peníze nebo pomáhají s obleky. Kdyby toho nebylo, „Nivnická Tříkrálová sbírka“ se zdrcne a pořádný výsledek nepřinese.

Ať vám radost z koledování „chutná“ co nejdéle!  J

Fotografie naleznete v naší fotogalerii. ZDE

Stále postupně přidáváme fotografie.

Dnes jsme opět přidali pár fotografií z koledování.

FOTKY.

Postupně přidáváme do fotogalerie fotky z koledování.

Příjemná akce. Dokonce jsme

Příjemná akce. Dokonce jsme si i hezky zazpivali ;-)

Konečná částka TKS 2014

Po včerejším předání na Charitě v Uh. Brodě je konečná částka Tříkrálové sbírky 91.748,-Kč.
Díky všem.
Hanka

Blanka

Bylo to letos paráda, počasíčko, díky zájmu dětí úseky tak na hoďku, lidičky byli taky velice vstřícní, děkujeme za to, že jsme mohli být s váma. Evča+Šimon+Vlača+Blanka