Ohlášky 10.3.2013 - 4.neděle postní

•  V neděli 17. 3. 2013 se při nedělních mších svatých uskuteční VELIKONOČNÍ PRODEJ PŘÁNÍ S PŘEKVAPENÍM. Výtěžek poputuje na konto Papežských misijních děl. Kdo by měl zájem něco vyrobit, ať své výrobky dodá do síně kostela. Předem děkujeme,  Vaše Misijní klubko.
  • A pokud nechcete tvořit sami, zveme vás ve středu 13. 3. ve 20 hod. na faru na společné tvoření velikonočních svíček.
  • Místo křížové cesty příští neděli 17. 3. si pro vás naši deváťáci připravili postní kající pobožnost. Začátek je večer v 18 hod.

KORYTNÁ

• Společná svátost smíření před Velikonocemi bude tuto sobotu 16. 3. od 9 hod. Zpovídat budou dva kněží. Využijte této příležitosti.

• Mše svatá tento týden ve středu ani v pátek nebude. Pouze se sejdete v pátek v obvyklý čas k modlitbě křížové cesty.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.