Živě z kostela

Do aktuálního programu živého vysílání jsou zařazeny mše sv. dle harmonogramu bohoslužeb v týdnu (konkrétní fronta budoucích videopřenosů viz kanál farnosti YouTube). Ostatní bohoslužby nebo jiné akce z kostela mohou být přenášeny na vyžádání. (Pokud tedy chcete nahrávat např. svatbu, křtiny, pohřeb apod., je nutné dostatečně předem dát vědět správci farního webu emailem nebo SMS viz kontakty níže.) Přenos z kostela je vždy spuštěn už cca 35 min před bohoslužbou kvůli možnosti připojit se ke společné modlitbě růžence.

1. Živý videopřenos:

2. Přejít na seznam už nahraných videozáznamů z kostela >>

V případě, že by někdo potřeboval technickou podporu (nastavení osobního PC nebo TV) k přehrávání živých videopřenosů z kostela nebo jejich záznamů, je možné obrátit se na správce farního webu skrze kontaktní formulář nebo na tel. 777 689 600. Pokud by jste měli zájem o stažení a zaslání souboru nahraného videa bohoslužby z YouTube, vedle tohoto svého požadavku podejte k dispozici také svou kontatktní emailovou adresu.

Videopřenosy z našeho kostela jsou realizovány díky připojení k internetu od společnosti AVONET s.r.o.

Přenos z kamery na YouTube byl během testování sledován na běžných typech PC, mobilů i některých "chytrých" TV (pod Windows, Linux, Android, iOS / různé prohlížeče: Chrome, Firefox, Explorer, Safari, Opera / podporující flash player / s rychlostí downloadu 1+ Mbps). Na těchto zařízeních vše funguje ve srovnatelné kvalitě.

Pokud Vám sledování živého přenosu na Vašem zařízení vůbec nefunguje, je třeba se dotazovat u svého prodejce. Obzvláště některé "chytré" TV podporují YouTube omezeně nebo postupem času (zastarávání) třeba i vůbec, i když tuto službu v nabídce standardně mají.