Ohlášky 11.5.2013 - 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• V neděli 25. května se koná 1. pouť matic v bazilice Navštívení P. Marie na Svatém Kopečku u Olomouce. Program pouti bude na nástěnce i na internetu. Zatím pouze zjišťujeme předběžný zájem. Odjezd by byl asi kolem 7 hodiny, cena 200-250 Kč. Návrat kolem 17 hodiny. Kdo by měl zájem, ať se zapíše na seznam na stolečku.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Milujte se.
  • Petice ohledně setrvání bratří dominikánů v Uherském Brodě je dnes naposledy k podepsání vzadu na stolku.
  • Příští neděli 18.5. ve 14.00 h začínají pobožnosti ke sv. Aloisovi v kapli „Na Hůrce“. Svatý Alois Gonzaga je patronem mládeže, přijďte se modlit za své děti a vnuky.
  • Chtěl bych popřát všem maminkám a babičkám k dnešnímu svátku matek. Děvčata z Misijního klubka si pro vás připravily malý dáreček, který dostanete u východu z kostela.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.