Ohlášky 13.1.2013 - SVÁTEK KŘTU PÁNĚ

• Otec děkan Josef Pelc děkuje všem, kdo jste přišli na jeho povídání o Banátu a přispěli jedné tamější paní na operaci očí. Vybralo se 8.409,- Kč.

• V pondělí po večerní mši svaté se bude uklízet vánoční výzdoba. Budeme rádi za každou pomoc.

• Přijměte srdečné pozvání na farní ples do Dolního Němčí, který se koná tuto sobotu 19. 1. 2012 od 19.30 hod. v místním kulturním domě. Informace jsou na plakátku.

• Ve čtvrtek 17. ledna jste srdečně zváni u příležitosti kněžské schůze na mši svatou s otcem arcibiskupem Janem a kněžími děkanátu. Mše svatá začíná v 9.30 hod. ve farním kostele v Uherském Brodě. Z tohoto důvodu zpovídání v klášterním kostele nebude.

• Děkanát Uh. Brod vyhlašuje fotosoutěž u příležitosti Roku víry. Do soutěže se může zapojit každý farník uherskobrodského děkanátu s maximálně pěti fotografiemi, které budou jakkoli odrážet duchovní život našeho děkanátu.

Svou tvorbu se jménem a adresou autora, čím bylo fotografováno či jiným popisem posílejte na

e-mail fotosoutez.ub@seznam.cz nebo doručte na faru v Uherském Brodě.

Fotografie posílejte v co nejlepším rozlišení ve formátu jpg. Dbejte, aby příloha jednoho e-mailu

nepřesáhla 10 MB. Fotografie   z mobilních telefonů budou vyhodnoceny v samostatné kategorii.

Podrobné informace po dobu celé soutěže naleznete na adrese

uherskybrod.dekanat.cz/soutez. Uzávěrka soutěže: 20. června 2013

Vyhlášení vítězů proběhne v neděli 7. července 2013 ve farním kostele v Uherské Brodě.

Některé ze soutěžních fotografií budou použity v děkanátním kalendáři na rok 2014.