Ohlášky - 1.5.2016 - 6. neděle velikonoční

• Chtěl bych vám poděkovat za sbírku na Ukrajinu. Vybralo se 12.109,- Kč.
  • Přihlašování na pouť do Krakova končí, autobusy jsou již obsazeny.
  • V sobotu 7.5.2016 jedou třeťáci a rodiče na společnou pouť ke sv. Antonínkovi na Blatnickou horu. Odjíždí se ráno v 8 hodin od kostela, návrat je kolem 15. hodiny. Prosím třeťáky a rodiče, aby dnes po mši svaté ještě chvíli zůstali v kostele na krátkou informativní schůzku.
  • V měsíci květnu budou probíhat májové pobožnosti. Rozpis a průběh májových bude vyvěšen v předsíni kostela, v sakristii a na internetu.
  • Pro naše nejmenší je připravena květnová aktivita Měsíc s Marií. Každý týden se děti budou snažit naplňovat jeden skutek milosrdenství a při splnění si vybarví srdíčko.
  • V předsíni kostela můžete na kytku pro Marii přilepovat své prosby, díky, úmysly, které předneseme Panně Marii na Hůrce při putovní májové.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.