Ohlášky 16.3.2014 - 2. NEDĚLE POSTNÍ

•  Biřmovanci mají tento pátek společné setkání.
  • Milí přátelé misií, zveme vás opět ke spolupráci. V neděli 5. dubna se uskuteční JARNÍ MISIJNÍ JARMARK, a tak bychom vás chtěli vyzvat k pomoci. Kdo má chuť, může tvořit a nabídnout své výrobky k prodeji na podporu misií. Předem moc děkujeme.
  • Je dobře, že se mnozí z vás zapojili do postní aktivity. Prosíme ty, kteří si vysolovali lísteček s úkolem a už vědí, co mají dělat, aby jej vrátili do síně kostela do předem připravené krabičky. Díky.
  • Děkuji všem, kdo jste hlasovali pro jednotlivé varianty vitráží. Celkem bylo odevzdáno 185 hlasů. Vybrán byl návrh č.2 (Josef s dvanáctiletým Ježíšem a Zvěstování), který zvolilo 146 lidí.
  • Film o jednom španělském knězi „Poslední vrchol“ se bude promítat v neděli 23.3. v 17 hod. v kině Máj v Uherském Brodě.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.