Ohlášky 18.1.2015 - 2. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Přijměte srdečné pozvání na náš farní ples, který se uskuteční v sobotu 24. ledna 2015 od 19.30 h ve společenském sále Beseda. Výtěžek plesu bude věnovaný, tak jako minulý rok, na plánovanou opravu kaple „Na Hůrce“. K tanci a poslechu bude hrát dechová hudba Hradčovjanka a DJ SOUNO-B. Také se můžete těšit na kulturní program a bohatou tombolu. Přijďte vytvořit společenství farnosti při hudbě, tanci, vzájemném rozhovoru a dobré zábavě.
  • Chtěl bych poděkovat všem, kdo jste přišli v pondělí ráno na povánoční úklid kostela, byli jste moc šikovní.
  • Zároveň prosím o pomoc při chystání i úklidu sálu na farní ples. Chystat se bude v sobotu od 8. hodiny ráno a uklízet potom v neděli od 13.30 hod. Budeme vděčni za každou pomoc.
  • Organizační schůzka před farním plesem bude v úterý v 19 hodin na faře.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 12 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť