Ohlášky - 19.6.2016 - 12. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Naše farní pouť ke sv. Antonínkovi do Blatnice se koná příští neděli 26. června a je znovu spojená s národní poutí Rytířstva Neposkvrněné a časopisu Immaculata. Mše svatá začíná v 15 hod., v 14.30 je růženec a po mši svaté se pomodlíme křížovou cestu. Na tuto pouť vypravujeme autobus, zapisovat se můžete vzadu na stolku. Odjezd je ve 13.30 od kostela, cena 70,- Kč. Tradičně pojedeme také na kolech, vyjíždí se od kostela ve 12.15 hod.
  • Od této neděle 19. 6. do pátku 24. 6. se na Sv. Antonínku koná duchovní obnova vedená P. Eliasem Vellou na téma Boží milosrdenství. Podrobné informace jsou na internetových stránkách www.antoninek.cz.
  • Odkud přicházíme, proč jsme zde, kam kráčíme, po čem toužíme, jakou cestu si máme vybrat… To jsou otázky, na které se snaží nalézt odpověď krásné divadelní představení Víkend s Bohem. Koná se dnes večer v kulturním domě v Dolním Němčí. Začátek je v 17 hod., vstupné 200 Kč.
  • Ve čtvrtek po mši svaté budou modlitby matek.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Oldin.
  • Ohlášky před sňatkem: Marek David, Strání a Petra Kulhánková, Zlín uzavřou v pátek 1.7. 2016 v 11.30 v našem kostele církevní manželství.
  • Ohlášky před sňatkem: František Trtek, K Vodojemu 398 Nivnice a Dagmar Novotná, K Vodojemu 398 Nivnice uzavřou v sobotu 2.7. 2016 v 10.30 v našem kostele církevní manželství.  

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť