Ohlášky - 21.10.2012 - 29. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Chtěl bych poděkovat za vaše dary při dnešní sbírce na misie, a také za všechny modlitby, oběti a další pomoc, kterou misiím a všem potřebným lidem věnujete. Děvčatům z misijního klubka patří velký dík za přípravu dnešní neděle i včerejšího misijního mostu modliteb. Díky také všem, kteří jste napekli buchty do Misijního koláče. Prodávat se bude po mši svaté, minimální cena balíčku je 30,- Kč.
  • V pondělí se na faře v 9 hod. koná další setkání dětí a maminek s Matějem a Bonifácem.
  • V neděli 28. 10. se u kaple Nejsvětější Trojice uskuteční tradiční drakiáda. Začátek je ve 14 hod. Srdečně zveme všechny rodiče, děti i prarodiče.
  • V sobotu 27. 10. jste srdečně zváni do Korytné na koncert křetanské skupiny Paprsky. Začátek je v 18 hodin a výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na restaurování hlavního oltáře sv. Václava.
  • Protože jsou podzimní prázdniny, nebude v pátek dětská mše svatá.
  • Od pondělí se začínají zapisovat úmysly na mše svaté na první pololetí roku 2013. Snažte se úmysly pokud možno spojovat, ať se na každého dostane. 5 min. před začátkem mše svaté se už zapisovat nebude.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 4 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť