Ohlášky - 22.11.2015 - slavnost Ježíše Krista Krále

• Minulou neděli se při sbírce na Arcidiecézní charitu vybralo 29.476,- Kč. Všem dárcům, ať Bůh odplatí.
  • Dnes v 17 hodin se koná setkání rodičů a dětí, které se letos připravují na první svaté přijímání. Sejdeme se v kostele na krátkou modlitbu a poté se přesuneme do školy, kde si povíme něco o přípravě na 1.sv.přijímání a o Adventu. Také budeme tvořit adventní (rorátní) lampičky. Vezměte si, prosím, s sebou jednu malou zavařovací sklenici. Ideální velikost je sklenice od velké tatarky. Stačí, když přijde jeden z rodičů.
  • Animátoři děkanátu Uherský Brod zvou všechny mladé od 14 let na Církevní silvestr ve stylu „Casina“, který se uskuteční tuto sobotu 28. listopadu 2015 od 19 hodin v sále kláštera v Uherském Brodě. Vstupné je 30 Kč. Více informací najdete na facebooku skupiny Děkanátní spolčo nebo na plakátku.
  • Zveme všechny malé i velké na adventní tvoření pro misie. Ve čtvrtek 26. listopadu od 16.30 do 18 hodin se uskuteční na faře tvoření pro děti, večer v 19.30 hodin bude tvoření pro dospělé. Těšíme se na vás.