Ohlášky - 24.1.2016 - 3. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Děkuji všem, kdo jste se jakýmkoliv způsobem zapojili do přípravy a organizace farního plesu i za vaše dary do tomboly. Dnes ve 13.00 hod. bude v Besedě úklid. Budeme rádi za každou pomoc.
  • V pátek 29.1. od 11.00 do 12.30 je pro tříkrálové koledníčky připraveno bruslení na ZS v Uherském Brodě. Všichni jste srdečně zváni. Vstup je zdarma.
  • Centrum pro rodinu Uherský Brod pořádá zájezd na Hromniční pouť matek ve Šternberku v sobotu 6. února. Odjezd autobusu z Mariánského nám. v 7.15 hodin. Zapisovat se můžete v prodejně Gloria v Uh. Brodě. Podrobné informace najdete na plakátku.
  • Oblastní charita Uherský Brod a obec Korytná vás srdečně zvou na 9. Charitní ples, který se koná v pátek 29.1. od 19.30 hod. v kulturním domě v Korytné. Hraje dechová hudba Straňanka a DJ Jan Zámečník. Vstupné dobrovolné.
  • Přišlo nové číslo Nezbedy a časopisu Milujte se. 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 5 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť