Ohlášky - 30.10.2011 - 31. neděle v mezidobí

Verze pro tisk

  • Minulou neděli se při sbírce na misie vybralo 46.029,- Kč a na misijní koláč 10.729,- Kč. Všem, kteří jste přispěli, ať Bůh odplatí za vaše dary.

  • Plnomocné odpustky pro duše v očistci:  

1. 11. odpoledne a 2. 11. po celý den je možno při návštěvě kostela získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Sv. otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.

Od 1. do 8. listopadu je možné získat denně tyto odpustky při splnění tří obvyklých podmínek, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.

 

  • Otec Petr děkuje všem, kdo jste přišli na včerejší milý a povzbudivý koncert „Scholičky z Lidečka“ a podpořili jste tak misijní dílo dětí. Pokud jste na koncertě nebyli, můžete tuto pěknou iniciativu podpořit zakoupením jejich CD,  které je vzadu na stolku a stojí 150,- Kč.  
  • Zítra v pondělí 31. 10. v 9 hod. se na faře koná další setkání dětí a maminek. Srdečně zvou Matěj a Bonifác. Toto setkávání maminek s dětmi se pravidelně přesouvá z úterka na pondělí a koná se 1x za 14 dní.

  • Tento týden je v pátek (19.30) a v sobotu (10.00) setkání biřmovanců po skupinkách. Středeční skupina je přesunuta na příští týden 9. 11. v 19.30 hod.  

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť