Ohlášky 30.9.2012 - 26. neděle v mezidobí

• Chtěl bych poděkovat těm, kteří jste se zúčastnili děkanátní pouti na Sv. Hostýně. Ať vám Bůh odplatí za všechny vaše modlitby a oběti, které přinášíte za obnovu našich rodin a nová duchovní povolání.
  • Příští neděli je v Uherském Brodě „Růžencová pouť“. Rozpis bohoslužeb máte na nástěnce. Využijte této možnosti a běžte si od Panny Marie vyprosit potřebné dary pro vaše rodiny.
  • Srdečně zvu všechny mladé v sobotu 6.10. do klášterního kostela v Uherském Brodě na „Noční bdění s Marií“. Začátek je ve 21 hod.
  • Děkuji všem, kdo jste v hojném počtu přišli na úterní misijní povídání P. Rastislava Kršáka SVD. Bylo to moc zajímavé a poučné.
  • Ještě čtyři biřmovanci si nevyzvedli malý dárek a památku na svátost biřmování. Zastavte se kdykoli po mši svaté v sakristii nebo na faře.