Ohlášky - 31. 5. 2015 - SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na církevní školství vybralo 21.871,- Kč. Všem, kteří jste přispěli ať Bůh odplatí.
  • Dnes v 15 hodin se koná poutní mše svatá u kaple Nejsvětější Trojice. Poutní procesí vychází v 14.30 od kostela. Po mši svaté bude čas na posezení při dechovce. Občerstvení je zajištěno. Program bude zakončen v 18 hodin májovou pobožností v kapli.
  • Otec Petr prosí muže o pomoc při chystání lavic a stolů, sraz je dnes v 10.00 u kaple. Chtěl bych také poděkovat všem za přípravu slavnosti a také vám, kdo se o kapličku staráte a chodíte se zde modlit.
  • Otec Petr děkuje všem, kdo jste se aktivně zapojili do přípravy  a průběhu mše svaté včera na Velehradě i vám, kdo jste obětovali svůj čas a jeli jste se modlit za naše rodiny a nová duchovní povolání.
  • Tento týden bude poslední hodina náboženství a také poslední dětská mše svatá.
  • Ohlášky před sňatkem: Luděk Chovanec, Sídliště 908 Nivnice a Stanislava Chmelařová, Blatnička 50 uzavřou v sobotu 6. 6. 2015 v 9. 30 hod. v našem kostele církevní manželství.
  • Ohlášky před sňatkem: Libor Hromčík, Komenského 123 Nivnice a Kateřina Kolaciová, Podhradí 995 Nivnice uzavřou v sobotu 6. 6. 2015 v 11.00 hod. v našem kostele církevní manželství.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť