Ohlášky 3.4.2011 - 4. neděle postní

Verze pro tisk
  • Zpívání na rodinnou mši se uskuteční v pondělí 4. 4. v 17 hodin na faře.
  • Misijní klubko bude v neděli 10. 4. po obou mších svatých prodávat velikonoční přání a pohlednice. Pokud se chcete i ostatní děti zapojit do vytváření pohlednic, můžete si vzít prázdné vpředu na lavici. Přineste je v pátek na dětskou mši svatou.
  • Bonifác s Matějem zve na setkání maminek a dětí, které se uskuteční ve středu 6. 4. v 9.30 hodin na faře.
  • V sobotu před Květnou nedělí 16. 4. se uskuteční v Olomouci na Svatém Kopečku Arcidiecézní setkání mládeže s našimi otci biskupy Janem a Josefem. Čeká na vás bohatý program – mše svatá, besedy, přednášky, zajímaví hosté, adorace atd. Podrobné informace jsou na plakátku nebo na stránkách mládeže. Z našeho děkanátu se pojede společně autobusem. Přihlašovat se můžete u otce Petra.
  • Farnost Uherský Brod vás srdečně zve tento pátek 8. 4. v 19.30 hodin ve farním kostele na Večer chval. Podrobné informace na vývěsce.
  • Otcové biskupové nás vyzvali, abychom podle svých možností pomohli obětem zemětřesení v Japonsku. Na sloupu bude označená pokladnička, kde můžete až do Velikonoc dávat své dary.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť