Ohlášky 4.12.2011 - 2. neděle adventní

Verze pro tisk
 • V neděli 11.12. se po obou mších svatých uskuteční ADVENTNÍ MISIJNÍ JARMARK. Do této akce se můžete zapojit také vy - něco hezkého vyrobte a můžete své výtvory nabídnout do prodeje. Výtěžek poputuje na konto Papežských misijních děl. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na výrobky vaší fantazie a šikovných rukou. Tyto svoje dílka můžete odevzdat buď před nedělními mšemi (v síni kostela), nebo ve čtvrtek od 16:30 - 17:45 hodin na faře.
 • Zítra v pondělí v 17 hod. je na faře nácvik zpívání na rodinnou mši svatou. Rodiče z dětmi jste srdečně zváni.
 • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.
 • Vánoční zpověď bude v sobotu 17.12. od 9 hod.
 • Dnes v 15 hod se koná ve společenském domě Beseda mikulášská besídka s nadílkou. Všichni jste srdečně zváni.
 • Milé děti a rodiče, celý advent se každý den, kromě neděle a středy společně scházíme při mši svaté. Naším společníkem je Matěj, zvířátka a jeden kouzelný autobus. Využijte této příležitosti k lepší přípravě na Vánoce. Nezapomeňte si vzít lampičky! V úterý po ranní mši svaté na svátek sv. Mikuláše vás zvu na faru na snídani.
 • Přišlo nové číslo časopisu Milujte se. Na stolku jsou k zakoupení Cyrilometodějské kalendáře za 80,- Kč a stolní kalendáře za 50,- Kč.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť