Ohlášky - 5. 7. 2015 - SLAVNOST SV. CYRILA A METODĚJE

Verze pro tisk
 • Minulou neděli se při sbírce na potřeby kostela vybralo 21.141,- Kč. Všem, kdo jste přispěli, ať Bůh odplatí.
 • Srdečně vás zveme na prázdninovou pouť na Sv. Hostýn, která se bude konat v pátek 24. července. Odjezd od kostela v 6.45 a návrat kolem 16 hod. Dospělí platí 150,- Kč, děti 100,- Kč. Zapisovat se můžete vzadu na stolku.
 • Příští neděli bude po mši svaté (ranní i hrubé) Staňa Haluza zapisovat na farní pouť po Jižní Moravě (viz. nástěnka). Kdo máte zájem jet, tak vzadu na stolku jsou k rozebrání lístky, které vyplňte a příští týden společně s penězi odevzdejte. Cena pouti je 1700,- Kč.
 • Primice uherskobrodského jáhna Pavla Macury se koná dnes 5. 7. v 16 hod v kostele Panny Marie Pomocnice ve Zlíně na Jižních Svazích. Všichni jste srdečně zváni.
 • Také v pondělí 6.7. se koná v našem okolí primice. V 10.30 na návsi v Nové Lhotě bude slavit svou první mši svatou P. Martin Rumíšek.
 • Potvrzení o zaplacení přífarního tábora si můžete vyzvednout dnes po mši svaté v sakristii.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť