Ohlášky - 5.2.2017 - 5. neděle v mezidobí

• Ještě jednou děkuji všem organizátorům farního plesu a všem, kdo jste při něm jakkoliv pomáhali. Výtěžek plesu byl 71.475,- Kč. Částka bude použita především na rekonstrukci ozvučení kostela.
  • Animátoři děkanátu Uherský Brod zvou srdečně všechny mladé na studentskou mši svatou do Dolního Němčí, která se uskuteční v pátek 10. února v 17.30 hod. Po mši svaté je připraven na faře společný program.
  • Chtěl bych moc poděkovat těm, kdo jste ve středu po mši svaté uklidili vánoční výzdobu v kostele.
  • Biřmovanci mají tento týden setkání ve skupinkách.
  • Několik oznámení ohledně farní pouti do Fatimy:
    • lístečky o zaplacení doplatku se budou vybírat příští týden 12.2.
    • asi 14 dní před odjezdem dostane každý účastník podrobný program (počasí, kolik si vyměnit peněz, informace o letecké přepravě, atd.) a potom se všichni setkáme v kostele a probereme detaily
    • pro ty, kdo se přehlásili do druhého termínu, uvedou variabilní symbol aktuálního termínu, ve kterém pojedou
    • další přehlašování do druhého termínu je již zpoplatněno
    • i za odhlášení z pouti se již platí stornovací poplatky
    • kdo přihlašoval přespolní, prosím informujte je o doplacení
    • Prosím každého o modlitbu, za šťastný průběh pouti a aby naše pouť byla požehnáním nejen pro samotné poutníky, ale i pro jejich rodiny a celou farnost.