Ohlášky - 9.12.2012 - 2. NEDĚLE ADVENTNÍ

• Dnes po mši svaté se před kostelem koná misijní jarmark. Zakoupením výrobků podpoříte děti na misiích a zakoupením kalendářů za 100,- Kč místní domorodé kněze. Také můžete přispět na Radio Prohlas, jedna magnetka nebo spínací špendlík z logem rádia stojí 50,- Kč. Chtěl bych poděkovat Misijnímu klubku za organizaci jarmarku a všem, co jste něco vytvořili, za váš čas a ochotu.

• V pondělí v 9 hodin jsou na faře Bonifáčci. Můžete se těšit na příběh „Jak Matěj stavil sněhuláka.“
  • Tento čtvrtek v 19 h je na faře další přípravné setkání na farní ples.

• Ve čtvrtek po mši svaté je modlení matek.
  • Milé děti, tento týden pokračují roráty. Anděl Radovánek už se na vás těší a v sobotu po ranní mši svaté vás srdečně zve na faru na snídani.

• Vánoční zpověď bude letos v sobotu 22.12. od 9 hod.
  • Do příští neděle můžete v sakristii zapisovat nemocné k vánočnímu přijetí svátostí. Budu je navštěvovat v pondělí 17. prosince.