Ohlášky z neděle 31. 10. 2010

Minulou neděli se při sbírce na misie vybralo 38.431,- Kč a na misijní koláč 13.355,- Kč. Všem, kteří jste přispěli, ať Bůh odplatí za vaše dary.

Plnomocné odpustky pro duše v očistci:

• 1. 11. odpoledne a 2. 11. po celý den je možno při návštěvě kostela získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Sv. otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.
  • Od 1. do 8. listopadu je možné získat denně tyto odpustky při splnění tří obvyklých podmínek, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.

V úterý si na světelný průvod na hřbitov přineste lampičku nebo svíčku s ochranou proti větru.

V sobotu 13. 11. se koná děkanátní pouť za obnovu rodin a nová duchovní povolání. Program je tradiční: 16.00 – růženec, 17.00 – adorace, 18.00 – mše svatá. Přijďte se modlit za své rodiny i nové kněze! Autobus bude odjíždět v 15 hod. od kostela. Zapisovat se můžete v kostele na stolku do 7. listopadu. Cena je 70,- Kč.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.