Pouť u Trojice

Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí dochází k úpravě programu.

Mše svatá u kaple Nejsvětější Trojice začne v 15: 00 hodin, hlavním celebrantem bude ředitel Papežských misijních děl P. Jiří Šlégr. (Průvod od kostela ke kapli nebude!!)

Po skončení mše svaté se přesuneme do Besedy, kde v 17:00 hodin proběhne povídání o misiích doprovázené fotkami z cest P. Jiřího Šlégra a beseda. Po této projekci bude prostor pro společné popovídání u občerstvení. Pro velké i malé budou připraveny soutěže.

Buchty se budou přijímat v době od 14:15 hodin do 14:45 hodin v Besedě a pak v 16:30 hodin do 17:00 hodin. Již teď se těšíme, která buchta bude vyhlášena Nejlepší buchtou Nivnice.

V předvečer této slavnosti, v sobotu 25. května, vás také srdečně zveme do kaple Nejsvětější Trojice na společnou adoraci za farnost a celou obec. Začátek je ve 21 hod. a zakončení ve 23.00.

Plakát v plném rozlišení zde.