Setkání maminek ve středu 19.1. v 9.30hod na faře

Verze pro tisk

Bonifác

Ve středu 19.1. dopoledne přišli mezi děti a maminky opět Matěj s Bonifácem. Nejprve všichni společně obětovali jeden desátek růžence za všechny nemocné lidi v Nivnici. A pak Matěj vyprávěl příběh o berušce Milušce. Tato jeho kamarádka si zlomila nožku, nemohla si jít ven hrát a tak ji Matěj rozveselil divadélkem s kouzelnou housenkou.

Všechny maličké dětičky i některé maminky si vyzkoušely, jak se housenka promění třeba v tulipán, nebo kapku rosy……. Berušce se to také líbilo až úplně přestala brečet. Na památku děti dostaly každý právě jednu takovou housenku, která může někomu nemocnému v okolí vyčarovat svými kousky stejný úsměv jako Matějova berušce Milušce. Matěj a Bonifác na všechny budou čekat opět za 14 dní.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 4 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť