Vyšla Vinice Páně 2011, č. 2 s tématem „Nivnice“

Verze pro tisk

Tentokrát jsme se rozhodli pro téma, které bereme jako farní příspěvek k oslavám sedmistého padesátého výročí první zmínky o Nivnici.

Vinicí Páně se tak linou dvě nitky. Jedna historická, která zaznamenává chronologicky zajímavé události v dějinách naší obce od nejstarších období až po současnost. Ta druhá nitka je výpovědí farníků o Nivnici v roce 2011. Jsme moc rádi, že s historickou částí nám ochotně vypomohl vynikající nivnický grafik a ilustrátor Aleš Výmola.

Mimo to jsme se fotografickými dokumenty pozastavili u dvou významných událostí naší farnosti přelomu jara a léta 2011, a to u prvního svatého přijímání a u eucharistického průvodu Božího Těla. Nechybí ani pozvání k prázdninové pokladovce, či třeba modlitba před cestou autem.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, inspirativní čtení za celou redakci Vinice Páně vám přeje Vlastimil Ondra.

>> Zobrazit/stáhnout Vinici Páně 2011/2

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť