Nyní možnost emailové adresy @farnost.nivnice.cz!

Je možnost získat emailový účet s uvedenou koncovkou. K dispozici je nyní pro zájemce zdarma asi 50 účtů o kapacitě cca 7GB.

Bylo by dobré tyto účty použít především pro jednotnou komunikaci mimo farnost oficiálního typu. Myslím, že by takovýto email měly mít všechny spolky při farnosti. Nic z tohoto ale nemusí být podmínkou.

Jedná se o účet pod správou Google s nadstandartním pohodlím obsluhy a vynikající funkčností a možnostmi (POP3, IMAP, aliasy, přeposílání atp.). Přístup k emailu je možný z odkazu http://posta.farnost.nivnice.cz.

Dále je možné založit "diskuzní" emailové skupiny (jeden skupinový email, který slouží jako rozdělovník pro dílčí soukromé emailové adresy - vhodné především pro větší zájmové skupiny pro různé společné oznamy apod.) opet s koncovkou @farnost.nivnice.cz.

Prosím, kdo máte zájem, pošlete mi zprávu přes webový kontaktní formulář.