Tříkrálová sbírka 2022

Datum akce:
Sobota, 8. Leden 2022 (Celý den)

Rok s rokem se sešel a opět je tu čas, kdy se obracíme na vás – koledníčky, rodiče, vedoucí skupinek. Čeká nás tříkrálové koledování.

Sbírka je naplánovaná na sobotu 8. 1. 2022 – zatím ve formě běžného koledování po domech. Takže budou k dispozici přihlášky pro děti v hodinách náboženství nebo také v předsíni kostela. Odevzdejte je vyplněné prosím do 23. 12. 2021 – před Vánoci buď v hodinách náboženství nebo do krabičky v předsíni kostela. Děkujeme.

Pokud by se epidemiologická situace zhoršila a klasická forma sbírky by byla zakázána, uvažujeme o podobné formě jako loni – pokladnička v kostele a střídaly by se služby asi po půlhodince. Tentokrát by se ale mohly zúčastnit a hlídat pokladničku i děti jako tři králové společně s vedoucím.

Děkujeme za podporu dobrého díla.

Přihlášky pro Tříkrálovou sbírku ke stažení

Přihláška viz odkaz

PŘÍHLÁŠKY PRO DĚTI.doc