Ohlášky 15.12.2013 - 3. NEDĚLE ADVENTNÍ

Verze pro tisk
 •  Minulou neděli se při misijním jarmarku utržilo 10.561,-. Ještě jednou veliký dík misijnímu klubku a všem, kteří jste do této aktivity zapojili.
 • Vyplněnou přihlášku na Tříkrálovou sbírku odevzdejte zpět v hodinách náboženství nebo do krabičky v předsíni kostela nejpozději do 20. prosince.
 • V sobotu od 9.00 hod. bude společná svátost smíření. Prosím, snažte se přijít nejpozději v 10.30 hod.

V neděli se potom bude ještě zpovídat od 14.00 hod. v Uh. Brodě. 

 • Zítra v pondělí 16. 12. bude Otec Petr od 8.00 hod. navštěvovat nemocné. Dnes máte poslední příležitost je nahlásit v sakristii.
 • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda
 • Dnes v neděli v 15 hodin se koná na faře zkouška malé scholy.
 • Na Štědrý den se můžete těšit na tradiční „Vítání Ježíška“ u kaple Nejsvětější Trojice. Sraz bude v 13.30 hodin pod kapličkou u památníku, odkud společně půjdeme přivítat Ježíška. Jako dárek mu poneseme ručně vyrobenou a ozdobenou papírovou hvězdičku.
 • Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje sbírku potravin a prosí všechny, kdo by se chtěli do této sbírky zapojit, aby přinesli trvanlivé potraviny (olej, mouku, cukr, rýži, těstoviny, trvanlivé mléko polotučné a luštěniny) ve středu  18.12. 2013 v 16.00 - 16.15 hodin ke kostelu (na parkovišti po pravé straně) Zde se budou tyto potraviny předávat pracovníkům charity. Potraviny se budou poskytovat zejména v přímé pomoci rodinám s dětmi, matkám s dětmi v azylovém domě a lidem bez přístřeší. Děkujeme mnohokrát.
 • Zítra v pondělí po mši svaté je na faře přípravné setkání na farní ples.
 • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.
 • V úterý 17.12 v 17 hodin jste srdečně zváni do Besedy na Benefiční kytarový koncert pro Adélku z Vlčnova. Vstupné dobrovolné.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť