Ohlášky 16.11.2014 - 33. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Verze pro tisk
  • Na stolku s tiskovinami jsou některé starší časopisy a noviny, můžete si je zdarma rozebrat.
  • Výrobky na MISIJNÍ JARMARK, který se bude konat příští neděli v rámci vánoční výstavy v Besedě, můžete do pátku odevzdávat na faru nebo do úklidové místnosti v kostele. Kdo nechcete tvořit sami tak tento čtvrtek 20. listopadu jste srdečně zváni na faru na společné misijní tvoření. Pro děti začínáme v 16 hod. a pro dospělé ve 20 hod. Na spolupráci se těší a předem děkuje za vaše výrobky Misijní klubko.
  • Redakce farního časopisu Vinice Páně zve ke spoluúčasti na připravovaném čísle. Pokud by vás oslovilo téma čísla Betlém - jesličky, neváhejte a podělte se o své zážitky. V předsíni kostela najdete podrobnější informace. Také prosíme, zda máte nějaké tipy na zajímavé téma, dotazy, či ohlasy, abyste nám je také sdělili. Vždyť Vinice Páně je od farníků pro farníky. Děkujeme.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť