Ohlášky 19.10.2014 - 29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Verze pro tisk
  •  Otec Petr by chtěl poděkovat za vaše dary při dnešní sbírce na misie, a také za všechny modlitby, oběti a další pomoc, kterou misiím a všem potřebným lidem věnujete. Děvčatům z misijního klubka patří velký dík za přípravu dnešní neděle i včerejšího misijního mostu modliteb. Díky také všem, kteří jste napekli buchty do Misijního koláče. Prodávat se bude po mši svaté, minimální cena balíčku je 30,- Kč.
  • Ohlášky před sňatkem: Markéta Dufková, Sídliště 897 Nivnice a Václav Prokopius, Závodí 413 Nivnice uzavřou v sobotu 25.10. 2014 v 11 hod. v našem kostele církevní manželství.
  • Příští úterý 28. 10. se u kaple Nejsvětější Trojice uskuteční tradiční drakiáda. Začátek je ve 14 hod. Srdečně zveme všechny rodiče, děti i prarodiče.
  • Mše svatá v úterý ráno bude bývat tichá, bez zpěvu a bez krátké promluvy.
  • Od pondělí se začnou zapisovat úmysly na mše svaté na první pololetí roku 2015. Snažte se úmysly pokud možno spojovat, ať se na každého dostane. 5 minut před začátkem mše svaté se už zapisovat nebude, ať se můžeme v klidu připravit na mši svatou.
  • Oblastní charita Uherský Brod zve všechny Tříkrálové koledníky na promítání filmu Tři bratři 29.10. 2014 v 15:00 v Kině Máj Uherský Brod.
  • Při sčítání lidí, které proběhlo minulou neděli jsme napočítali 652 věřících. (na ranní mši sv. 330 a na hrubé 322). Od posledního sčítání v roce 2009 je to úbytek o 124 lidí, tehdy bylo sečteno 776 věřících. Děkuji všem za spolupráci při zjišťování těchto statistických údajů.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť