Ohlášky 24.11.2013 - SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Verze pro tisk
 •  Minulou neděli se při sbírce na Arcidiecézní charitu vybralo   25.476,- Kč. Všem dárcům, ať Bůh odplatí.
 • V úterý  26. 11. jste srdečně zváni večer po mši svaté na přednášku Ondřeje Rozkopala z ostravsko-opavské diecézní charity na téma „Rozvojová a humanitární pomoc na Ukrajině“.
 • V neděli 8. prosince se uskuteční již tradiční Adventní misijní jarmark. Děkujeme všem, kteří se již svým dílkem zapojili, a prosíme i další o spolupráci. Těšíme se na vaše krásné výrobky, abychom společně podpořili dobrou věc.
 • Děkanátní spolčo Uherský Brod zve mladé na Církevní silvestr, který se uskuteční v sobotu 30. listopadu 2013 od 19 hodin ve farní dvoraně v Dolním Němčí. Více informací najdete na Facebooku skupiny Děkanátní spolčo.         
 • Příští neděli 1. 12. jste srdečně zváni do Besedy na Mikulášskou besídku. Začátek je ve 14 hod.
 • Chcete-li dobře prožít adventní dobu a také se upřímně připravit na zpověď před vánočními svátky, máte možnost využít aktivitu, která vám může pomoci. Přihlaste se (svůj e-mail) na stránce www.advent2013.4fan.cz a každý den doby adventní vám přijde krátký e-mail s biblickým citátem, myšlenkou k rozjímání a otázkou ke zpytování svědomí. Pak záleží na vás, jak s těmito duchovními impulsy naložíte. 
 • Přišlo nové číslo časopisu Milujte se. Je k zakoupení vzadu na stolku. Také přišlo nové číslo Oldinu.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť