Ohlášky - 26.3.2017 - 4. neděle postní

• Biřmovanci mají tento týden znovu setkání ve skupinkách. Budou dvě skupinky, v úterý a v pátek večer po mši svaté v 19.15 hod.
  • Tento čtvrtek 30. března v 19.30 hodin se bude na faře pro veliký úspěch konat ještě jedno dospělácké velikonoční tvoření pro misie. Jste srdečně zváni.
  • Velikonoční misijní jarmark bude na Květnou neděli 9. dubna po obou mších svatých. Pokud máte nějaké pěkné výrobky k prodeji, můžete je přinést na faru ve čtvrtek během tvoření nebo ve čtvrtek nebo v pátek před Květnou nedělí.
  • Ve čtvrtek 30. března se bude v naší obci konat již tradiční postní potravinová sbírka. Potraviny se budou vybírat na parkovišti před Jednotou od 16.05 do 16.15 hodin.
  • Společná velikonoční svátost smíření bude v sobotu před Květnou nedělí 8. dubna od 9 hod.
  • Od příštího týdne můžete v sakristii zapisovat nemocné k velikonočnímu udělování svátostí.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.