Ohlášky 27.4.2014 - 2. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

•  Při sbírce na kněžský seminář se vybralo 34.288,- Kč. Všem, kteří jste přispěli, ať Bůh odplatí.
  • Přihlášky na přífarní tábor jsou k rozebrání v kostele na stolku. Odevzdávat je můžete na faru do 15. května. Připomínám, že tábor je výběrový a přednostně budou brány  školní děti z naší nivnické farnosti.
  • Biřmovanci mají tento týden setkání po skupinkách.
  • Ohlášky před sňatkem: Aleš Výmola, Čupy 596 Nivnice a Radmila Juráňová, Vinohradská 961 Nivnice uzavřou v sobotu 3. května 2014   v 11 hod. v našem kostele církevní manželství.
  • Měsíc květen chceme více prožít ve spojení s Pannou Marií. Májové pobožnosti začnou ve čtvrtek 1. května a budou rozděleny mezi společenství farnosti. Rozpis bude vyvěšen na nástěnce i na internetových stránkách.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.