Ohlášky 7.4.2013 - 2. neděle velikonoční

Verze pro tisk

 • Při sbírce na kněžský seminář se vybralo 31.346,- Kč. Všem, kteří jste přispěli, ať Bůh odplatí.
 • Přihlášky na přífarní tábor jsou k rozebrání v kostele na stolku. Odevzdávat je můžete i s penězi na faru do 2.6. 2013. Připomínám, že tábor je výběrový a přednostně budou brány děti z naší nivnické farnosti.
 • Přišlo nové číslo Nezbedy.
 • Dům dětí a mládeže Uherský Brod a Animátoři děkanátu Uherský Brod zvou všechny kluky a holky na Turnaj ve stolním tenise, který se uskuteční v sobotu 20. dubna v DDM v Uherském Brodě. Začátek turnaje je v 8.30 hod.

            Uzávěrka přihlášek je 15. dubna.

 • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.
 • Výsledky voleb do 2. kola pastorační rady jsou na vývěsce. Děkuji všem, kteří jste hlasovali (odevzdáno 253 lístků). Příští neděli bude zveřejněn kompletní seznam členů past. rady (volených i jmenovaných).

 

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 9 hostů.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť