Ohlášky - 30.10.2016 - 31. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
 • Děkuji všem, kdo jste se minulý týden zapojili do misijního koláče, a také všem, kdo jste přispěli svými dary při misijní sbírce. Na misie se vybralo 51.317,- Kč a na misijní koláč 14.317,- Kč.
 • Ve dnech od 25. října  do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Sv. Otce) denně plnomocné odpustky pro duše v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.
 • V sobotu 5. listopadu, v den posvěcení našeho kostela, do naší farnosti připutuje socha Panny Marie Fatimské. Od 8.00 se bude možnost zúčastnit modliteb Fatimského apoštolátu, které vyvrcholí slavnou mší svatou v 9.00 hod. Socha Panny Marie zde bude ještě v pondělí a úterý.
 • Fotoknihy z farních poutí se budou prodávat dnes po mši svaté v knihovně.
 • Dnes máte poslední příležitost se zapsat na druhý autobus do Fatimy. Je ještě posledních 10 volných míst.
 • Blíží se tvoření pro misie, a tak chceme poprosit farníky o ruličky od toaletního papíru a půlky ořechových skořápek. Vše můžete vhodit do krabice v síni kostela. Děkujeme za spolupráci.
 • V neděli 13. listopadu oslaví naši myslivci při „Hubertské mši svaté“ 70 let od založení svého sdružení. Mše svatá začíná mimořádně již v 10 hodin a všichni jste na ni srdečně zváni. Ranní mše svatá nebude, místo ní bude v sobotu večer s nedělní platností.
 • Biřmovanci budou mít tento týden skupinky. V úterý v 17.00, v sobotu v 10.30 a v 18.00.
 • V pátek pokračují mše svaté pro rodiče a děti. Jste srdečně zváni.
 • Animátoři mládeže našeho děkanátu zvou v sobotu 12. listopadu všechny mladé do tělocvičny Gymnázia UB na sportovní turnaj smíšených družstev ve florbale a volejbale. Začátek je v 9 hod., přihlášení nutné.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť