Ohlášky - 4.10.2015 - 27. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Zveme všechny holky i kluky, kteří nechtějí jen tak sedět doma, ale chtějí udělat něco pro druhé, aby přišli do Misijního klubka. Těšíme se na tebe v úterý 6.10. v 17 hodin na faře.
  • Blíží se Misijní neděle, a tak budeme rádi, když ji pěkně misijně oslavíme. Prosíme všechny, aby si už chystali misijní trička a šátky na hrubou nedělní mši, kuchařky, ať už přemýšlí nad recepty na misijní koláč, a rezervujte si sobotní večer na Misijní most a v neděli vás čeká překvapení: Cesta do Afriky.
  • Od úterý se začnou v sakristii zapisovat úmysly na mše svaté na první pololetí roku 2016. Snažte se úmysly pokud možno spojovat, ať se na každého dostane. 5 minut před začátkem mše svaté se už zapisovat nebude, ať se můžeme v klidu připravit na mši svatou.
  • Ohlášky před sňatkem: Tomáš Mikláš, Strání, Za Dvory 1013 a Martina Hrubišová, Nivnice, Sadová 990 uzavřou v sobotu 10.10.2015 v 11.30 hodin ve farním kostele Povýšení sv. Kříže ve Strání svátost manželství.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť