Ohlášky - 5. 4. 2015 - Boží hod velikonoční

• Otec Petr by chtěl poděkovat všem, kteří jste dnes přišli oslavit Kristovo zmrtvýchvstání. Zvláštní dík pak patří vám, kdo jste se aktivně zapojili do přípravy těchto velikonočních svátků.
  • Při postní almužně se vybralo 6.240,- Kč. Všem, kdo jste si něco ze svého odřekli a přispěli jste druhým, ať Bůh odplatí.

• Při velikonočním misijním jarmarku utržilo 9.921,- Kč. Misijní klubko děkuje všem, kdo jste se zapojili za pomoc a štědrost.
  • Na léky pro Otce Irudaye se vybralo v pokladničce 4100,- Kč, ministranti z klepání darovali 1400,- Kč a z návštěv nemocných doplněno na celkových 13.000,- Kč.
  • Setkání třeťáků s rodiči nebude příští neděli jak bylo plánované, ale až další plánovaný termín - 26.4. v 17 hod. na faře.