Úspěch našich reprezentantů v soutěži Bible a my

Verze pro tisk

Ve středu 24.11.2010 se v Uherském Brodě konalo okresní kolo soutěže Bible a my. Naši farnost reprezentovali Šimon-Petr Náhlík, Martin Bradáč, Ludmila a Stanislav Bartošovi. Přesto, že byly otázky obtížné, Šimon-Petr a Liduška se probojovali do šestice nejlepších ve své kategorii. Všem zúčastněným blahopřejeme a obdivujeme jejich znalosti.

Fotografie ze soutěže

Po zveřejnění prosby o fotografie ze soutěže nám bylo sděleno, že fotografie jsou na stránkách katolické školy. Děkujeme za informace a jsme rádi, že se čtou články i komentáře na našich stránkách. Ještě jednou díky za spolupráci. SH

 Fotgrafie : http://www.kzsub.cz/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=27&catid=86

Prosba

Všem taky blahopřeji a zároveň prosím, nemáte někdo fotky z této akce. Jestli ano, mohli by jsme poprosit o sdílení pro farní stránky. Děkujeme. SH

Obdiv !!!

Taky blahopřeji a člověk ani neví, že máme v naší farnosti takové ŠIKULKY :-)

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť