Koncert - Ecce Homo

Verze pro tisk
Datum akce: 
Neděle, 22. Březen 2015 - 17:00

 

Ecce Homo je hudební pašijové pásmo nebo, chcete-li, rytmické či beatové pašije. Autorem je Pavel Hladký. Děj vás přenese do posledních dnů Ježíše Krista na zemi – od poslední večeře po ukřižování.

V našem provedení se snažíme co nejvěrněji interpretovat jednotlivé písně tak, jak jsou autorem zapsány. Přitom se ale pokoušíme o co nejpestřejší hudební doprovod. Základní rytmickou linku jsme si také obohatili o vlastní předehry a doprovody smyčcových nástrojů s příčnou flétnou.

V průběhu celého pásma uslyšíte smíšený pěvecký sbor a řadu sólistů v rolích typických pro tento příběh, jako je Ježíš, Petr, Jidáš či Marie Magdalena. Aby byl děj pro posluchače ještě srozumitelnější, představujeme průběžně názvy písní a role na obrazovkách. Přestože se jedná o koncert a ne čistě divadelní představení, máme připraveno také scénické osvětlení pro dokreslení atmosféry děje.

Vynaložili jsme veškeré možné úsilí pro to, aby se vám koncert líbil a zanechal ve vás co nejhlubší zážitek. Těšíme se na shledání na některém z koncertů.

Zdroj: http://www.festivus.cz/ecce-homo/

Pořadatelé koncertu děkují všem ...

Pořadatelé koncertu děkují všem cca 170ti návštěvníkům za velmi příjemnou atmosféru během celého koncertu! Jsme rádi, že se koncert líbil a že jsme se mohli společně nechat povznést duchovně i kulturně. Samozřejmě velké díky především účinkujícím za skvělý výkon pěvecký i hudební!

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť