Misijní neděle

Datum akce:
Neděle, 22. Říjen 2017 (Celý den)
MISIJNÍ KOLÁČ
PRODEJ SLADKÝCH I SLANÝCH VÝROBKŮ VE PROSPĚCH PAPEŽSKÉHO MISIJNÍHO DÍLA SE USKUTEČNÍ PO OBOU MŠÍCH SVATÝCH V
 NEDĚLI 22. 10. 2017

JJ

Vaše dobroty určené k prodeji se budou vybírat
na faře
v sobotu 21. 10. 2017  od 15:00 – 16:00 hodin.

PŘEDEM DĚKUJEME A UŽ TEĎ SE TĚŠÍME,
 JAK SI POCHUTNÁME J

• 22. října prožijeme Misijní neděli - sbírka na misie. Oslavy začnou již v sobotu 21. 10., kdy se uskuteční Misijní most modlitby. Přijďte ve 20:00 do kostela a před svatostánkem společně předložíme své prosby za lidi v misiích, zvláště za ty, kteří jsou pronásledováni pro víru. Do modlit. mostu se můžete zapojit také doma desátkem či jinou modlitbou za misie.
  • V neděli se po obou mších sv. uskuteční tradiční Misijní koláč (buchty se budou vybírat na Faře v sobotu 21. 10. od 15:00 do 16:00). Milé děti, přijďte v neděli na hrubou mši svatou oblečeni za obyvatele různých světadílů nebo si vezměte misijní tričko nebo misijní šátek.
  • Celý týden se budeme přede mší sv. modlit růženec světla za misie (1. desátek – zelený za Afriku, 2. desátek – červený za Ameriku, 3. desátek – bílý za Evropu, 4. desátek – modrý za Austrálii a Oceánii a 5. desátek – žlutý za Asii). Velmi děkujeme všem za modlitby za misie.

Fotky z misijní neděle