Tříkrálová sbírka

Datum akce:
Sobota, 4. Leden 2014 (Celý den)

Opět se pomalu blíží čas Tříkrálové sbírky. Ta se bude konat v sobotu 4. ledna 2014. Proto prosíme ochotné koledníčky, aby se do ní zapojili a jejich rodiče, aby je podpořili. Protože děti nastupují do školy až 6. ledna, je zapotřebí, co nejdříve vyplnit přihlášku a odevzdat v náboženství nebo do krabičky v předsíni kostela nejpozději do 20. prosince. Pro pohodový průběh sbírky by bylo dobré, kdyby se našlo asi 70 ochotných koledníčků (pozn. nebude možnost potkat se ve škole a znovu připomenout, proto prosíme o zodpovědný přístup). Je možné se přihlásit jako skupinka, ale i jako jednotlivec. Skupinku pak vytvoříme z ostatních dětí, proto se nebojte přihlásit, i když skupinku nemáte. Kdo máte, zkuste pohledat obleky z loňska, asi „větší polovinu“ dětí nám pokryjí obleky, které jsou na faře k zapůjčení. Bližší informace upřesníme až těsně před sbírkou nebo sledujte průběžně farní stránky. Děkujeme moc předem za podporu a spolupráci.