Letní viničková POKLADOVKA - MAPA

Verze pro tisk

pokladMilé děti, zúčastněte se i letos letní viničkové pokladovky, která je součástí právě vycházející Vinice Páně 2 (2011). Mapa viz níže ...


Zobrazit místo pokladovka_2011_vinicka na větší mapě

Nebo také na odkazu:

Splněno

Tak naše výprava hlásí splněno! Já jsme teda jenom zprostředkovatel, protože hlavní hledači pokladů byli Evička, Jožin a Terezka. Je pravda, že někam šli dokonce dvakrát, když tam krabička nebyla, protože holky byly nejvíce zvědavé na její obsah. Při výšlapech, teda převážně za horšího počasí, které letošní prázdniny nabídly, viděli a prožili hodně zajímavého. Je to fajn, když nas k obvyklým vycházkám do okolí naší obce, vybídne splnění nějakého úkolu. Děkujeme za přípravu Vlastikovi a Jurovi. Užívejte zbytek léta. Blanka

Krabička na Slavkovsku doplněna

Na Slavkovsku - žlutý terčík na mapě - jsme doplnili chybějící krabičku k pokladovce. Stanoviště je tak opět "v provozu".
Jiří a Vlastimil

Chybějící krabičky v pokladovce

Dnes jsme se dozvěděli, že na Černé hoře a v Lipinách chybí krabičky. Dodáme je v co možná nejkratší době. Doplnění oznámíme zase zde.
Autoří pokladovky Jiří a Vlastimil

krabička ČERNÁ HORA

V neděli 7.8. jsme se vydali celá rodinka za pokladem k ČERNÉ HOŘE,bohužel velké zklamání...nenašli jsme ani krabičku,ani cedulku s označením...nějaký.....to asi vzal i s cedulkou označení pokladu :-(.
Jinak to byla hezká procházka.Před týdnem jsme v pohodě našli poklad ČUPY...Eva Mořická

Pokladovka

Tak hlásíme splnění prvních dvou met Viničkovské pokladovky, byli sme asi první, protože sme vyhráli Černého Petra, ale jelikož nás bylo víc, tak si to děcka vyměnili. Zatím teda super, dík za organizaci :o) Blanka

 

Doporučené trampolíny pro

Doporučené trampolíny pro děti, skvělá zábava na dovolenou

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 7 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť