Mikulášská besídka

V neděli 5.12.2010 se v kulturním sále Beseda konala tradiční Mikulášská besídka spojená s nadílkou. Programem provázela  Anička Mahdalová, která děti naučila nová slova vztahující se k sv. Mikuláši k písničce Jede, jede, poštovní panáček.

V průběhu programu vystoupily děti z Domu dětí a mládeže, které nacvičují v Nivnici, s pohádkou Perníková chaloupka a břišní tanečnice na dvě skladby Orient a Arash. Dále také vystoupil Vlastik Ondra s Malučků Nivničku.

Na závěr programu přišel dlouho očekávaný sv. Mikuláš, který dětem rozdával sladkosti.

Fotografie z Mikulášské besídky

Doplněny dodatečně i fotografie z této akce - naleznete je taky ve fotogalerii našich stránek - Mikulášská besídka 2010

To bylo určitě pěkné.

To bylo určitě pěkné. Škoda, že naše děti byly nemocné :-( Nebyly by nějaké fotečky? Radi se necháme nalákat na příště..

Jakub

Určitě budou. Jak je budu mít, tak je sem dám.

Fotky je možné nahrávat přímo

Fotky je možné nahrávat přímo do alba do farni fotogalerie http://picasaweb.google.com/farnost.nivnice.1
Pošlu Ti návod a přístupové údaje ... Pak je možné nalinkovat i nějakou tu fotku přímo do textu článku, jak jsi navrhoval.