Ohlášky 12. 12. 2010 - 3. neděle adventní

• Dnes v neděli 12.12. jste od 8,30 - 17,00 hod. srdečně zváni do Společenského domu Beseda na vánoční prodejní výstavu. Vystaveny budou výrobky z perníku, krajky, korálků, drátků, dřeva, textilu, mýdla, vánoční dekorace aj. Své výrobky bude prodávat i „Misijní klubko“ a tento výtěžek bude věnován opět na misie. Součástí výstavy bude již tradiční VÁNOČNÍ KONCERT žáků manželů Uhrových. Začátek koncertu je ve 14,30 hod.
  • V sobotu od 9.00 hod. bude společná svátost smíření. Kněží budou zpovídat dokud tady někdo bude. V neděli se potom bude ještě zpovídat od 14.00 hod. v Uh. Brodě. Poslední větší příležitost pak bude v pondělí 20. 12. přede mší svatou.
  • V pondělí 20. 12. budu od 8.00 hod. navštěvovat nemocné. Nahlašujte je do příští neděle v sakristii.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Milujte se.