Ohlášky 11.12.2011 - 3. neděle adventní

• Misijní klubko vás dnes po mši svaté zve na Misijní jarmark. Děkujeme všem, kteří jste se snažili něco pěkného vytvořit. Zakoupením výrobků podpoříte děti na misiích. Ceny za jednotlivé výtvory jsou minimální, přispět můžete i více.
  • Vyplněnou přihlášku přihlášku na koledování při Tříkrálové sbírce odevzdejte zpět v hodinách náboženství nebo do krabičky v předsíni kostela – nejpozději do 22. prosince. Na nástěnce se také zapisujte do skupinek.
  • V sobotu od 9.00 hod. bude společná svátost smíření. Kněží budou zpovídat do té doby, dokud tady někdo bude. Prosím, snažte se přijít nejpozději v 10.30 hod.V neděli se potom bude ještě zpovídat od 14.00 hod. v Uh. Brodě. Poslední příležitost pak bude v pondělí 19.12. přede mší svatou.
  • V pondělí 19.12. budu od 8.00 hod. navštěvovat nemocné. Nahlašujte je do příští neděle v sakristii.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.
  • Matěj s Bonifácem zvou zítra v 9 h všechny malé děti s maminkami na faru. Těšit se můžete na příběh s rybičkou.