Ohlášky 15.6.2014 - SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na církevní školství vybralo 18.790,- Kč. Všem, kteří jste přispěli ať Bůh odplatí.
  • Dnes v 15 hodin se koná poutní mše svatá u kaple Nejsvětější Trojice. Poutní procesí vychází v 14.30 od kostela. Hlavním celebrantem bude uherskobrodský děkan P. Josef Pelc. Po mši svaté bude u kaple následovat další program. Občerstvení je zajištěno.
  • Otec Petr by chtěl poprosit muže o pomoc při chystání lavic a stolů, sraz je dnes v 9.30 u kaple. Chtěl by také poděkovat všem za přípravu slavnosti a také vám, kdo se o kapličku staráte a chodíte se zde modlit. Možná jste si všimli, že někde už zase vlhne a opadává omítka. Řešili jsme to s paní starostkou a firmou, která opravy dělala a v nejbližší době bude uplatněna reklamace.           
  • Na farní pouť se letos pojede na Vysočinu, v termínu 7. - 9. srpna. Cena pouti je 1800,- Kč a zapisovat se začne v neděli 29.6. po mši svaté.
  • V neděli 22.6. přijede do naší farnosti biřmovat otec arcibiskup Jan. Biřmování přijme 44 kandidátů a mše svatá začíná v 10.30 hod. Na závěr mše svaté otec arcibiskup požehná naše nové vitráže. Každý biřmovanec obdrží 5 místenek na sezení (2 jsou pro něj a jeho kmotra a další 3 pro rodinné příslušníky). Na místech je potřeba být nejpozději 10 min. před začátkem mše svaté. Potom už budeme pouštět do kostela každého.
  • Ohlášky před sňatkem: Veronika Bařinová, Nivnice a Martin Šrámek, Brno uzavřou v sobotu 28.6. 2014 v 11 hod. v našem kostele církevní manželství.

 

 

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť