Ohlášky 23.11.2014 - SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Verze pro tisk
 • Minulou neděli se při sbírce na Arcidiecézní charitu vybralo 20.051,- Kč. Všem dárcům, ať Bůh odplatí.
 • Dnes od 11 do 17 hodin se ve společenském domě Beseda v rámci Vánoční výstavy koná již tradiční Adventní misijní jarmark. Všichni jste srdečně zváni. Moc děkujeme těm, kteří jste se svým dílkem do této aktivity zapojili.
 • Animátoři děkanátu Uherský Brod zvou mladé na Církevní silvestr, který se uskuteční v sobotu 29. listopadu 2014 od 19 hodin v klášteře v Uherském Brodě. Více informací najdete na Facebooku skupiny Děkanátní spolčo.
 • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.
 • Příští neděli v 17 hodin se na faře koná setkání rodičů a dětí, které se letos připravují na první svaté přijímání.
 • Příští neděli při mši svaté v 10.30 budou mezi ministranty slavnostně přijati tři noví kluci: Jiří Charvát, Matyáš Škrabálek a Robin Kolaja.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť