Ohlášky - 29.5.2016 - 9. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Ve středu 1. června proběhne od 15.00 hodin úklid kostela před prvním svatým přijímáním. Kdo může, přijďte prosím pomoci. S sebou si dle možností vezměte kbelík, hadr, motyku, metlu apod. Děkujeme předem ochotným pomocníkům. Prosíme také ty, kteří mají nějakou zeleň na květinovou výzdobu, ať ji přinesou během čtvrtka do úklidové místnosti kostela.
  • V sakristii jsou k zakoupení kancionály, cena 200,- Kč.
  • Přijměte srdečné pozvání na děkanátní pouť s otcem arcibiskupem na Velehrad. Budeme prosit za obnovu našich rodin a za nová duchovní povolání. Pouť se koná v sobotu 18. 6. a začíná v 15 hod. modlitbou Korunky Božího milosrdenství. Mše svatá začne v 17 hod. Odjezd autobusu bude ve 14 hod. od kostela, cena 80,- Kč, děti a mládež 50,-Kč. Zapisovat se můžete od příští neděle.
  • Ohlášky před sňatkem: Tomáš Vitásek, Korytná 163 a Hana Hladišová, Nivnice 861 uzavřou v sobotu 5.6. v 11 hod. v našem kostele církevní manželství.
  • V pondělí je památka sv. Zdislavy, patronky rodin. Proto vás zveme na takovou malou pouť rodin do kaple sv. Zdislavy ve Slavkově, kde bude v 18 hodin mše svatá za posvěcení našich rodin.
  • V neděli 5. června od 14 hodin se kona setkání Fatimského apoštolátu s otcem Pavlem Dokládalem v kostele v Dolním Němčí. Na programu bude mše svatá, modlitby a informace ohledně přípravy na 100. výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě. Jste srdečně zváni. 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť